חוויה מושלמת נוצרת תודות למתן תשומת לב לכל פרט ופרט, עד לאלמנטים הקטנים ביותר. דיוק, השקעה, בחירה נכונה ומתן תשומת הלב הראויה לגורמים שיהפכו את האירוע לבלתי נשכח הם אלו שחשוב להכיר מבעוד מועד ולעמוד על טיבם. בין מגוון הפרמטרים החשובים ביותר, ישנם חמישה גורמים מהותיים: איכות המוזיקה, איכות המנות המוגשות, התפאורה הקבועה במקום, בחירה נכונה של מיקום והאטרקציה הנבחרת.

כל אחד מהגורמים הללו יכול להרים את האירוע לפסגה או להפוך אותו לאירוע בנלי המוכר לנו מעשרות ואף מאות אירועים קודמים. בחירה נכונה של חברת קייטרינג, חברת הגברה, מיקום מרשים וטוויסט מעניין ההופך את האירוע לבלתי נשכח. בהשקעה הראויה בכל אחד מהגורמים, יהיה האירוע הבא שלכם חוויה מעצימה ומרגשת עבור האורחים מחד והחוגגים מאידך.

הגברה– חשיבותו של הקול

בבחירת מערכת ההגברה כמובן שיש להתייחס אל החברה המפעילה אותה. ברוב המקרים, חברת ההגברה בעצמה אחראית על תפעול מערכת ההגברה בצורה נכונה ומתאימה אולם אין ספק כי על מנת להבטיח את קיומו של אירוע בלתי נשכח חשוב ביותר לברר אודות מערכת ההגברה מבעוד מועד. בין הפרמטרים החשובים בבחירת מערכת הגברה יש לבדוק את איכות המיקסר ואיכותו של המגבר עצמו, את מידת ההתאמה של המערכת הספציפית למבנה האולם או מיקום האירוע וכן להיקף האירוע.

אטרקציות לאירוע – שדרוג האירוע

מעוניינים לשדרוג את האירוע שלכם הזמינו אטרקציות לאירוע, ואם כבר מדובר על אטרקציות אך לא נזכיר את שירות תמונות מגנטים לאירועים, איך אפשר בלי תמונות מגנטים באירוע? הרי כמעט בכל אירוע יש את צלם המגנטים שמסתובב לו בין האורחים ומצלם את האורחים שלאחר מכן לוקחים עימם מזכרת לביתם.

קייטרינג– כי על טעם וריח אין להתווכח

המזון הינו בין האלמנטים המשמעותיים ביותר בארגון האירוע מיד לאחר ההגברה. רבות סופר אודות המזון המוגש באירועים גדולים. על מנת להבטיח את שביעות רצונם של האורחים מהאירוע כולו, אין להתפשר על פחות מהמזון הטוב ביותר. טריות, מנות מקוריות וחומרי גלם מעניינים יהפכו את האירוע לייחודי.

מיקום האירוע

כיום כבר אין הכרח לערוך את האירוע באולם. במידה וחבריכם פתוחים לשינויים תוכלו לערוך את האירוע ביער או על שפת הים, במועדון או בכל מקום אחר בו חלמתם להתחתן. חשוב לוודא מבעוד מועד כי מערכת ההגברה מתאימה למקום.

התפאורה– ליצור את החלום במציאות

התפאורה הינה בין האלמנטים הראשיים שייטמעו בזיכרונם של האורחים. חשוב לעצב תפאורה ההולמת את אופי האירוע אולם לא פחות מכך חשוב להתאים את התפאורה לרצונות הייחודיים של החוגגים.

אטרקציה ייחודית ובלתי נשכחת

אחרי שנים רבות בהן חתונה או ברית מילה היו אירוע בעל פורמט ברור, כיום ניתן לחגוג כל אירוע כפי שמתחשק. כל אטרקציה העולה בראשכם כגון רקדניות או הפעלה חברתית – יכולה להיות החוויה שתהפוך את האירוע שלכם לאירוע של השנה.

השארת תגובה