ציוד ובעלי מקצוע של אירועים

אם אתם מתכננים אירוע קצת שונה, למשל אירוע שאינו מתקיים באולם אירועים המספק מטרייה נרחבת של שירותים וציוד – יהיה עליכם לדאוג בעצמכם לדברים כמו ציוד סאונד והגברה, תאורה, ואחרים. אם האירוע שלכם הוא אירוע כזה שאמור לכלול ריקודים, על רחבה מוארת ומפנקת ולצלילי שירים מוכרים ומרקידים – כדאי לחשוב על הסדרת הרחבה עצמה, כמו גם השכרה של ציוד מתאים ומקצועי שיאפשר את האווירה ואיכות השמע שאתם מצפים לה.

האירוע על החוף – הרחבה לוהטת…

כולנו מחפשים אחרי אירוע שלא יישכח – אירוע שיש בו משהו מיוחד, שונה ויוצא דופן. אחת הדרכים לארגן אירוע שונה מא' ועד ת' הוא כמובן לא לערוך אותו באולם א גן אירועים, ואפילו לא במסעדה או מקום אלטרנטיבי מוכן מראש. קחו את המוזמנים שלכם, וצאו איתם להרפתקה באזור בתולי (לפחות מבחינת אירועים הנערכים בו) המציע אפשרות לחגיגה שבאמת לא תישכח.

האתגר בארגון כזה אירוע הוא הצורך בארגון המקום – בדיוק מה שנחסך מכם כאשר האירוע נערך במקום ייעודי המצויד היטב לטובת העניין. הבחירה לנהל את האירוע במיקום "פראי" יותר היא בחירה אמיצה, הן בהקשר של איכות האירוע (כי אירוע כזה יש לו נקודת פתיחה גבוהה…) והן בהקשר של המאמצים שאתם תצטרכו להשקיע על מנת להרים כזו הפקה.

רחבת ריקודים היסטרית באמצע שום מקום

על מנת לאפשר רחבת ריקודים באירוע שלכם, תצטרכו לדאוג למערכת שמע איכותית על פי כמות המוזמנים וגודל הרחבה. תצטרכו לדאוג לאזור ישר וחלק שמתאים לריקודים, למערכת שמע איכותית ואולי אף לתקליטן שיביא איתו את המוזיקה – תוכלו להזמין גם רקדניות לאירועים, כאלה המגיעות בתלבושות מפוארות, ומופיעות בנאמברים ייחודיים ומרהיבים של ריקודים עם כוריאוגרפיה מתוכננת מראש (אפשר אפילו לשלב את בעלי השמחה בריקוד כזה, כמו למשל ריקוד בת מצווה בו הנערה הצעירה רוקדת ומסביבה רקדנית מקצועיים בריקוד שהוכן מראש והתאמנו עליו יחד מבעוד מועד). אפשרות נוספת היא לדאוג לרקדנים סמויים, שישתלבו באירוע שלכם כמו כל שאר האורחים אבל בבוא הזמן "להקפיץ את הרחבה" – הם יהיו אלה שידאגו שכל האורחים ירקדו על הרחבה, כאילו אין מחר…

*קצת עזרה* על רחבת ריקודים – גם אם לא בדיוק סטנדרטית

אם יש חשש שהמוזמנים שלכם הם לא בדיוק "הג'ון טרוולטה" של המסיבות, אם חשוב לכם מאוד שבאירוע שלכם רחבת הריקודים תהיה עמוסה ושמחה במיוחד, אנחנו ממליצים לכם לא לקחת סיכון, ולצייד את הרחבה גם ברקדניות לאירועים או רקדנים סמויים שיבטיחו רחבה מסקרנת, מקפיצה ושמחה. צוות רקדנים ורקדניות לאירועים ישתלבו באירוע או יפתיעו בהופעה מרשימה, ו"יעשו חשק" לכל אורחיכם לקום על הרגליים ולנענע את העכוז…
דוגמא לבעלי מקצוע מובילים בתחום זה היא חברת Sugar Dance המתמחה בארגון רקדנים סמויים, רקדניות לאירועים, ריקוד בת מצווה ועוד.

זה שווה את המאמץ?

ארגון ציוד ובעלי מקצוע של אירועים לאירוע במיקום לא שגרתי הוא אתגר. אתם צריכים לחשוב בו על הכל – החל מהמפיות לצד הצלחות בשלב הארוחה, וכלה בתנאים שתציע רחבת הריקודים.

אם האירוע שלכם הוא מבחינתכם אירוע חשוב וחד פעמי, אם הסיבה לחגיגה היא סיבה מספיק טובה להיכנס לתהליך מורכב של הכנות – זה הזמן לזהות אנשי מקצוע טובים ולאפשר להם לסייע לכם בארגון כל מה שצריך על מנת לארח את מכריכם ואהוביכם במסיבה שלא ישכחו.

זיהוי של בעלי מקצוע טובים בתחום ללא ספק יעצים את החוויה גם עבורכם כבעלי השמחה וגם עבור המשתתפים באירוע, ויהפוך את האירוע לבלתי נשכח.

השארת תגובה