נקודות למחשבה בעת בחירת קייטרינג

בכל אירוע קיימים מספר היבטים שחשוב לתת עליהם את הדעת ולתכנן אותם לעומק. החל ממיקום האירוע ורשימת המוזמנים ועד לאופי החגיגה והמזון שיוגש בה. אם תחשבו לאחור ותיזכרו באירועים שונים בהם ביקרתם, תגלו שאחד המאפיינים שהשאירו עליכם רושם הינו האוכל. באופן טבעי אוכל טעים, מעורר תיאבון המוגש באופן אסתטי, הינו חלק חשוב באירוע עבור כולם. מסיבה זו, כאשר מחליטים לקיים אירוע, חשוב להעניק מחשבה מעמיקה לחברת הקייטרינג שבוחרים.

בבואכם לבחור קייטרינג עבור האירוע, חשוב שתדעו איזה מזון ברצונכם להגיש לאורחים. כיום מבחר חברות הקייטרינג מציעות אפשרות להתמקד בסוג מזון מסוים ולהעניק לאורחים חוויה קולינרית משובחת תוך התמקדות בסוג מזון ספציפי. למשל, ניתן למצוא קייטרינג בשרי המתמחה בהגשת בשר ולהבדיל ניתן למצוא קייטרינג שהינו חלבי ומתמחה בהגשת מזון חלבי לאירועים. על מנת לבחור את סוג המזון המתאים לאירוע שלכם, חשוב לקחת בחשבון את זמן האירוע וכן את המוזמנים.
אם אתם מחפשים למשל מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית לשבת חתן שיאכיל את האורחים שלכם בשעת צהריים מוקדמת, ייתכן שאוכל חלבי הוא הבחירה המתאימה כיוון שהוא קליל יותר ומתאים למועד. בנוסף, אם ידוע לכם שרוב המוזמנים שלכם הם צמחוניים, גם אז חלבי יוכל להתאים לרובם ולוודא כי יהיה להם מזון איכותי לאכול באירוע.

אם אתם מחפשים קייטרינג לאירועים קטנים, חשוב שתתנו את הדעת גם בנושא הגשת המזון. ברור מאליו שהמזון צריך להיות מוגש באופן מושך, שכן התיאבון של כולנו מתחיל בעיניים. עם זאת, ניתן לבחור כיצד יקבל קהל המוזמנים את האוכל. אחת האפשרויות המקובלות באירועים רבים הינה האפשרות של מגשי אירוח. מדובר במגשים עליהם מוגשות מנות קטנות ואסתטיות ואותם ניתן להניח על שולחן מרכזי אחד, במקרה של אירוע קטן בבית למשל, או להגיש אותם באמצעות מלצרים שיסתובבו עם המגשים בידיהם בין האורחים. אופציה זו יכולה להתאים במיוחד למחפשים למשל קייטרינג לבר מצווה הנערכת בבית בחיק המשפחה, אך מתאימה גם לאירועים הנערכים במגוון מיקומים שונים ולמטרות מגוונות.

אופציה נוספת להגשת המזון הינה באמצעות מלצרים בבופה או בהגשה אל השולחנות. לכל אחת מצורות הגשה אלה יש יתרונות משלה. פטיט פוד, קייטרינג חלבי, מציינים כי חשוב להתאים את אופן ההגשה ולבחור בזה המתאים מכל בהתאם לאופי האירוע ולמספר המוזמנים. התפריט גם הוא יושפע מפרטים שונים הקשורים באירוע, כמו המועד, אופיו ומיקומו. חשוב לוודא כי הקייטרינג הנבחר מרכיב תפריט המציע אופציות שונות לאורחים ומספק אוכל בכמות מספיקה לכל המוזמנים המגיעים לאירוע. כמובן חשוב מאוד לוודא שחומרי הגלם בהם משתמש הקייטרינג הינם טריים ואיכותיים, שכן אלה חשובים ביותר ליצירת מנות טעימות ועשירות.

בבחירת הקייטרינג חשוב לוודא כי מציע גם שירות אדיב ומקצועי. במהלך האירוע כולו, בין אם מלצרים משתתפים בו, ובין אם רק האוכל מייצג את הקייטרינג, אלה מייצגים אתכם אל מול האורחים. על כן חשוב מאוד כי ידאגו להשאיר רושם נפלא על כל אורח ואורח וישאירו טעם של עוד ורצון להמשיך את האירוע ככל שאפשר. השקיעו מאמץ באיתור קייטרינג מומלץ המתאים לצרכיכם ובאירוע תוכלו להנות ממחמאות המוזמנים.

השארת תגובה